Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie w Kielcach zamówię fontannę z czekolady??

Gdzie w Kielcach zamówię fontannę z czekolady??

Hej. Jakie firmy wykonują fontanny czekoladowe w Kielcach? Chciałabym dokonać zamówienia u kogoś sprawdzonego, kto dostarczy fontannę na czas. Wynajęłabym także jej obsługę na weselu.

lary0071

Posty: 15

 
Niesłychanie ucieszył mnie fakt, że na moim weselu znajdzie się fontanna czekoladowa wynajęta w Rzeszowie. Z racji tego, że wesele odbywa się w okolicach miasta firma, która zajmuje się fontannami zapewniła dostarczyć ją na miejsce.

W sumie zapłaciliśmy zaledwie 500 złotych, w grę wchodziło 5 kg czekolady belgijskiej, która absolutnie starczyła dla setki gości :)

Freakster89

Posty: 19

 
Z mojej perspektywy fotobudka w Kielcach, jaka jest godna polecenia to http://www.czekomania.pl/fotobudka.html. Dwukrotnie korzystałem z ich usług: na własnym weselu, a zarówno podczas osiemnastki siostry – zawsze wywiązali się ze swoich zobowiązań. Rzeczowa firma.

kerad17

Posty: 19

 
Niedawno interesowałem się, ile może kosztować fontanna czekoladowa w Rzeszowie. Pozytywnie się zaskoczyłem, bo myślałem, że będę zmuszony zapłacić ponad tysiąc złotych. Tymczasem za podstawowy pakiet obejmujący nawet 5 kg belgijskiej czekolady zapłaciłem około 500 złotych.

cuswertu45

Posty: 13

 
Fontanna czekoladowa spodobała mi się na weselu znajomych i od razu sprecyzowałam narzeczonemu, że na naszym ma być taka sama albo nawet lepsza! Oferty firm są naprawdę konkurencyjne. Mam na myśli niskie ceny i m.in. podesty z efektownym podświetleniem. Byłam pod wrażeniem ofert poszczególnych firm i na szczęście szybko wybrałam usług jednej z nich.

zakk87

Posty: 21

 
Jeżeli chodzi o fontannę czekoladową w Krakowie to polecam Wam zamówić ją razem z obsługą.

W moim wypadku problematyczna była obsługa fontanny, z którą było niemało zamieszania, lecz i tak miło wspominamy ją, jak i całe nasze wesele, jakie było idealną zabawą. Fontanna kosztowała nas zaledwie 500 złotych, lecz wspominałam o kosztach obsługi, o którą należałoby zadbać.

Pipek56

Posty: 23