Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie pobieracie muzykę za darmo ?

Gdzie pobieracie muzykę za darmo ?

Jak pobrać mp3 za darmo? Może być nawet za niewielką kasę, ale w ogóle mam problem. Nic nie mogę ściągnąć na swój telefon. Może to wina aparatu?

Pomóżcie, jest nowy, może chodzi o jakieś oprogramowanie?

Thaniell

Posty: 9

 
Jak pobierasz mp3 to na poniektórych stronach zauważcie trzeba na nieszczęście zgodzić się na przychodzący sms specjalny, za który to my płacimy. Koszt nie jest duży, ale znaczące by strona miała do rzeczy muzykę, a nie kilka hitów, jakie dodatkowo nam się nie podobają. To tak na marginesie, ale znaczące.

TomekK

Posty: 21

 
Ja też pobieram piosenki za darmo. To wspaniała opcja. Niewątpliwie, iż muszę poświęcić na to trochę czasu, ale mogę mieć wszystko co mi się podoba.

Wawa2014

Posty: 21

 
Nigdy nie ściągałam mp3 za darmo. Zawsze odpłatnie i też myślę, iż jest zdecydowana różnica między jakością plików. Wydaje mi się, iż w tych darmowych trudno jest odnaleźć coś oryginalnego, a jedynie hity z list przebojów. Pozdrawiam wszystkich na forum.

MBsmoke

Posty: 28

 
Takich stron z darmowymi mp3 jest coraz więcej. Wszędzie jednakże jest to samo jeżeli chodzi o muzykę. Sami pewnie to zauważyliście, a jak jest już coś więcej to bez wątpienia odpłatnie.

śpioszek67

Posty: 14

 
Tutaj możecie sobie poszperać w świecie darmowych mp3 http://pobierzpiosenki.pl.

Zajrzyjcie bo jest do czego. Polecam. Wczoraj pobierałem z niej całe albumy paru wykonawców. Jestem niesłychanie zaspokojony, bo nigdzie na nich nie mogłem trafić i straciłem już nadzieję.

szymborr

Posty: 13

 
Ja podchodzę do tego z dystansem i nie denerwuję się. Szukam do skutku darmowych mp3. Teraz mam już kilka fajnych stronek na oku, gdzie mają bardzo dobrą bazę muzyczną. Jakość też nie zniechęca. Stronka, którą poleca kolega też jest całkiem spoko.

@marcelko

Posty: 13

 
Denerwuję się, gdy chcę pobrać mp3 i wszystko się zwiesza. Najistotniejsze na takich stronach jest to, by była prosta w obsłudze i działała jak się należy.

Boss

Posty: 19

 
Na ostatnią imprezę pobraliśmy mp3 właśnie z tej strony, którą proponujecie na forum. Ściągnęliśmy niesłychanie ogromną ilość fajnych kawałków, przy jakich idealnie się wszyscy bawili. Sami wejdźcie i sprawdźcie. Albowiem faktycznie pożądane byłoby. Na tej stronie można znaleźć o mnóstwo więcej szukanych kawałków niż gdzie-indziej.

E-GOista

Posty: 20

 
Właśnie o to chodzi, żeby mp3 za darmo było za darmo, albowiem w ogromnej mierze tak nie jest. Masa jest stron, gdzie koszty są ukryte. To po prostu najbardziej mnie wkurza, albowiem jak już znajdę co chciałem to trzeba płacić.

Wegierek88

Posty: 25