Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Klub Bilardowy

Klub Bilardowy

Cześć! Ktoś mi jest w stanie wyjaśnić jaka jest różnica między bilardem, a snookerem? I drugie pytanie, w sumie ważniejsze, gdzie w WWA można sobie w dobrych warunkach pograć? Póki co pykam sobie amatorsko ze znajomymi w takiej dość obskurnej knajpie koło PEKINu.

wiking789

Posty: 14

 
Świetnym miejscem do gry w bilarda jest House of Pool (houseofpool.pl). To jest nawet niedaleko od galerii Mokotów. Mają czynne do 2 w nocy, parking podziemny po 17 jest za friko. Klimatyczne miejsce, rodem z Amerykańskich filmów.

Yuri20

Posty: 11

 
Słyszałem o jakimś klubie na Mokotowie założonym przez zawodowych graczy, ale jak się ten lokal nazywa to nie mam pojęcia. Może ktoś wie coś więcej?

yetisize

Posty: 12

 
Kiedyś jak byłem młodszy to nawet dobrze sobie radziłem w bilarda, ale to stare, studenckie czasy. Teraz to nie wiem czy bym umiał dobrze bile rozbić.

Wegierek86

Posty: 12

 
Takich klimatycznych miejsc z bilardem, ale z prawdziwego zdarzenia, to zbyt dużo w Wawie nie ma. Raczej w klubach bilard jest traktowany po macoszemu, jako taki dodatek do oferty, a nie główna usługa.

dof77

Posty: 14

 
Najbardziej lubię w bilardzie, że trzeba się sporo nagłówkować. Taktyka jest wcale nie mniej ważna niż umiejętności. Inna sprawa, to odporność psychiczna. Czasami proste zagranie jak się jest pod presją okazuje się najtrudniejsze.

Pamooko

Posty: 11

 
W centrum trochę takich eleganckich klubów z bilardem powstało w ostatnich latach. Jest z czego wybierać i z tego co ja się orientuję to cenowo raczej wszędzie jest podobnie. Nie liczę podrzędnych barów, z jakimś leciwym stołem, bo tam to na pewno dużo taniej.

HalskiPol

Posty: 19

 
Trochę dobrze wyposażonych klubów z bilardem się w Warszawie znajdzie. Ale to jeszcze nie jest ten poziom, co choćby Londyńskie kluby oferują. Mieszkałem tam przez kilka lat i mam porównanie. Tamtejsze kluby robią różnicę.

codePerformance

Posty: 17

 
Trochę za drogie są moim zdaniem stoły do wynajęcia w klubach. Podobnie zresztą wygląda sprawa z cenami na kręgielniach. To ja już wolę pójść na basen, czy do kina za te pieniądze.

Haze89

Posty: 12