Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe

Cześć!

Zaufałem pracownikom, iż imprezy firmowe to jest to, czego potrzebują. Dzisiaj muszę im zorganizować takie wydarzenie, ale nie mam doświadczenia.

Co powinienem wiedzieć?

roudee

Posty: 18

 
Witam. Jestem niesamowicie zadowolony, że udało mi się trafić na to forum, bo jako kobieta organizująca koncert hip-hopowy w mojej głowie pojawiło się mnóstwo pytań, na które znam już odpowiedzi.

cinto

Posty: 25

 
Hej, muszę przyznać, iż nie jestem rozczarowany eventem zorganizowanym dla mnie przez zewnętrzna firmę. Z jednej strony załatwianie całego sprzętu i wypożyczanie go to taki sam koszt.

karmelaniolek

Posty: 27

 
Dzień dobry. Moi klienci od dłuższego czasu zabiegali, abym rozpoczął organizację imprez plenerowych, bowiem dotychczasowe usługi przestały wystarczać im firmom. Z chęcią przystąpiłem do działań mających to na celu, ale uświadomiłem sobie coś niezwykle ważnego – nie posiadam doświadczenia. Zastanawiam się czy sprostam. Może dacie mi jakąś radę?

PS. Chcę planować eventy i akcje promocyjne.

Organiz34

Posty: 19

 
Hej, miałem pracownika, który przez długi czas zajmował się marketingiem. W rzeczywistości tłumacząc się niewielkim budżetem nie robił nic, natomiast wówczas odszukałem http://www.artagencja.pl, jaka za połowę jego wynagrodzenia rozkręciła marketing mojej firmy.

jpyzio

Posty: 18

 
Witam.

Zawsze zdawało mi się, że nie dostoję nigdy nic za darmo, natomiast na tym forum mi się to udało. Mogłem przeczytać Wasze doświadczenia w kontekście organizacji różnego typu imprez, a dzięki czemu uniknąłem mnóstwa błędów, jakie niechybnie bym popełniła.

Kaazz

Posty: 27

 
Witam.

Jako pracownik z radością uczestniczyłem w firmowych wyjazdach integracyjnych, ale perspektywa zmieniła mi się, gdy to ja zostałem pracodawcą. Myślicie, że warto wydać pieniądze na taką rozrywkę?

Przynosi to pozytywny efekt, jeśli chodzi o pracę firmy i relację pomiędzy współpracownikami?

Błagam, podzielcie się doświadczeniami.

norBoro

Posty: 24

 
Dzień dobry. Przewertowałam setki stron internetowych licząc, że trafię na coś, co przyda mi się przy organizacji koncertu. Rzeczywistość mnie nieco zdziwiła, bowiem najwięcej pomocy uzyskałam na tym forum dyskusyjnym, za co serdecznie dziękuję.

Thaniell

Posty: 23

 
Dzień dobry.

Niekiedy moi pracownicy wymagają odmiany i przebywania ze sobą w innym środowisku, bowiem uznaję, ze muszą się dobrze dogadywać. Trafiłem na to forum i odszukałem dużo pomysłów na imprezy integracyjne, a zarówno wyjazdy integracyjne.

Dzięki!

dzaman

Posty: 24

 
Witam. Jestem niesamowicie zadowolony, że udało mi się trafić na to forum, bo jako pani organizująca koncert hip-hopowy w mojej głowie pojawiło się dużo pytań, na jakie znam już odpowiedzi.

irecki67

Posty: 32