Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

podobrazia malarskie, szukam sklepu ?

podobrazia malarskie, szukam sklepu ?

Poszukuje podobrazia malarskiego, które będzie wykonane na solidnej konstrukcji. Zależy mi na płótnie najwyższej, jakości ale i na drewnianej ramie, która wytrzyma bardzo długo. Kogo mi możecie polecić?

eGall

Posty: 2

 
Akcesoriów jest bardzo dużo. Nie kosztuje to dużo, dlatego na pewno wiele osób powinno zaryzykować. Uda się to dobrze, a jeśli się nie uda to strata nie jest wielka.

090913123

Posty: 3

 
Według mnie, jeśli chce się malować to wybiera się podobrazie malarskie oryginalne. Tym niezwyklej, iż ceny są faktycznie bardzo niskie. W jednym ze sklepów, jakie się tym zajmują, jeśli ktoś chce zamówić wiecej to płaci jeszcze mniej. Z tego, co wiem produkują takie podobrazia.

matek562

Posty: 17

 
Według mnie, jeśli chce się malować to wybiera się podobrazie malarskie oryginalne. Tym bardziej, że ceny są naprawdę bardzo niskie. W jednym ze sklepów, które się tym zajmują, jeśli ktoś chce zamówić więcej to płaci jeszcze mniej. Z tego, co wiem produkują takie podobrazia.

Marioleczka

Posty: 4

 
Korzystałem z oferty producenta. Organizuje kursy malarstwa, dlatego zamówiłem u nich bardzo dużo podobrazi malarskich i jestem zadowolony. Od jakieś ilości można negocjować cenę. Mnie się podoba, bo widać, że maja profesjonalne podejście do wszystkich potrzeb klienta.

Lupusx

Posty: 6

 
Mnie od zawsze interesowało malarstwo. Samo posiadanie sztalugi, pędzli i farb to już jest coś. Na razie się uczę, ale mam nadzieje, że kiedy zaskoczę swoich bliskich i znajomych. Kocham malarstwo w każdej postaci, dlatego chętnie poznaje nowe techniki. Korzystamy z podobrazia malarskiego na drewniane ramie i płótnie lniano-bawełnianym.

Kitas

Posty: 5

 
Kupowałem podobrazie malarskie 100x100cm tutaj https://www.podobraziamalarskie.pl. Mają bardzo duży wybór różnych rozmiarów, dlatego można nawet takie ogromne płótna 150x150cm zamówić dla siebie.

Klara323

Posty: 3

 
Według mnie ceny są tak niskie za te wszystkie akcesoria, że każdy powinien spróbować swoich sił. Nawet nie wiecie ile jest radości jak się weźmie i stworzy coś wyjątkowego. Próbowałem kilka razy i naprawdę udało mi się coś wartościowego namalować. Oczywiście wspomagałem się różnymi poradami i kursami.

Grabow12

Posty: 5

 
Mnie od zawsze interesowało malarstwo. Samo posiadanie sztalugi, pędzli i farb to już jest coś. Na razie się uczę, niemniej jednak mam nadzieje, że kiedy zaskoczę swoich bliskich i znajomych. Kocham malarstwo w każdej postaci, dlatego chętnie poznaje nowe techniki. Korzystamy z podobrazia malarskiego na drewniane ramie i płótnie lniano-bawełnianym.

Elbladzik

Posty: 16

 
Jedyne malarstwo, na którym się znam to malowanie w domu albo malowanie samochodu. Reszta jest zdecydowanie poza moim zasięgiem. Nie mam do tego na nieszczęście talentu.

pawel253

Posty: 6