Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kartony w Warszawie, sklep online ?

kartony w Warszawie, sklep online ?

Firma przeprowadzkowa nie ma dla mnie kartonów. Zastanawiam się czy jest możliwy zakup kartonów w warszawie? Macie firmę, od której mogę otrzymać ofertę.

sooo23

Posty: 2

 
Koszty według mnie nie są wysokie. Czy kilka złotych za jedno solidne, nowe pudełko to dużo? Im wiecej się bierze tym niezwyklej się opłaca. Tym niezwyklej, że propozycja jest niezwykle dobrze przygotowana. Firma, która proponuje kartony w warszawie ma je na stanie, czyli od razu je wysyłają.

Yuri20

Posty: 4

 
Moje zdanie jest takie, że zakup kartonów w warszawie ma sens, jeśli się to daje klientowi. Wliczasz w cenę i wtedy masz po problemie. Dla siebie to równie z tą opłacalnością jest.

ZjadaczGłów

Posty: 4

 
Kupowałem pakowanie kartonowe w warszawie w firmie https://przeprowadzkisklep.pl/kategoria-produktu/kartony/. Nie znalazłem lepszej oferty dla siebie. Zachęcamy Was do jej sprawdzenia to sobie porównanie.

Black_Riot

Posty: 2

 
Nie mam zdania, bo wszystko jest zależne od wymagań. Jeśli to ma by estetyczne to te kartony z odzysku najładniejsze nie są. Na pewno nie wysłałbym w nich niczego klientowi. Jeśli jednak mam coś chować na strychu to ta estetyka jest mało znacząca i wtedy wybieramy najtańsze ze wszystkich rozwiązań.

Bączeak

Posty: 7

 
Nie pakuje niczego w takie opakowania. Od lat mieszkam w tym samym miejscu, dlatego na pewno Wam nie pomogę. U mnie z okna widać, że na śmietniku koło większego sklepu kartonów jest bardzo dużo. Są małe i duże. Jeśli bym potrzebował to zapewne udałoby się tam i sprawdził, co się z tego nadaje dla mnie.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Nie wiem czy jest ktoś, kto zajmuje się kartonami w warszawie. Nie szukałem nigdy takiej firmy. Nie były mi kartony potrzebne żeby wysłać coś klientom. Mam sklep internetowy, ale to, co zamawia klient wysyłam w oryginalnych opakowaniach od producenta.

miko_poz

Posty: 5

 
Rozwiązań jest kilka. Jeżeli mam opakowania brać dla siebie to zawsze kombinuje. Z dwóch robię jedno i tak dalej. Jeżeli coś ma dostać klient to na takie rozwiązania sobie nie pozwolę. Wówczas nie pozostaje mi nic innego jak wybrać firmę, jaka takie nowe, ładne opakowania mi dostarczy na miejsce.

090913123

Posty: 3