Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Szkolenie stacjonarne panele dotykowe, polecicie ?

Szkolenie stacjonarne panele dotykowe, polecicie ?

Najlepszy kurs z simatic s7 300 step7? Jaki polecacie? W jakim mieście jest jakaś naprawdę dobra firma, która zapewnia szkolenia z dużą ilością praktyki, a nie tylko suchą wiedzą?

cerybertion

Posty: 2

 
Siemens simatic s7 1200 daje spore możliwości co do programowania. Wszystkim zainteresowanym kursami w Katowicach polecam szkolenie safety http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/safety-step7/. Dobra szkoła, super trenerzy. Mnie pomogło uporządkować wiedzę i na pewno zapewniło dużo doświadczenia w pracy na sprzęcie. Polecam.

namok

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o simatic s7 300 step7, który masz już w miarę opanowany, to niepotrzebny ci będzie kurs podstawowy. Na twoim miejscu poszedłbym wyżej i wybrał coś zaawansowanego. W Gdańsku jest sporo ciekawych ofert takich szkoleń. Pracują na markowym sprzęcie i oczywiście podstawy też powtarzają. Pozdrawiam.

Yuri20

Posty: 9

 
Ostatnio zdecydowałem się na nowy kurs, który myślę, że będzie skuteczna pomocą, jeśli chodzi o znalezienie pracy jako automatyk od PLC. Dokładnie chodzi o wizualizację hmi. Pracodawcy pytają o te umiejętności. Mam tu na myśli szkolenie w Warszawie, naprawdę renomowana firma.

Marlenka33

Posty: 7

 
Bez skutecznej powtórki wiedzy i bez ćwiczeń niewiele zdziałam. Szykuje mi się dobra robota, ale muszę powtórzyć sobie wszystko, co jest ważne w temacie programowania SIMATIC S7-300. Nie wiem, jaki kurs będzie lepszy na poziomie podstawowym, czy coś wyżej. Co myślicie?

ewu1u01

Posty: 9

 
Wszystkie podstawy także w teorii, jak i w praktyce mam już za sobą. Teraz muszę znaleźć jakiś dobry kurs zaawansowany z programowania lad siemens simatic s7 1200. Wszyscy pracodawcy pytają o ten sprzęt?

Klakierek56

Posty: 9

 
Według mnie poziom podstawowy nie jest wystarczający, żeby mówić o szukaniu pracy w zawodzie automatyka. Teraz zazwyczaj ludzie kończą programowanie SIMATIC S7-1500 – poziom zaawansowany.

vjakv

Posty: 7

 
Ale jakie dokładnie? Też mam zamiar wrócić do tematu automatyki przemysłowej, ale postęp technologiczny znacząco mnie wyprzedził :) Teraz przydałby się kurs zaawansowany programowanie lad siemens simatic s7 300 step7.

nnn2

Posty: 13

 
Nie ma sensu inwestować w początki, jak masz je już za sobą. Każdy kurs zaawansowany dotyczący programowania w lad dla sprzętu siemens simatic s7 300 step7 będzie dla ciebie o niebo lepszy.

Kwatuszek

Posty: 5