Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie wybrać się na kurs ADR dla kierowców

Gdzie wybrać się na kurs ADR dla kierowców

Moje pytanko będzie dotyczyć uprawnień ADR. Mam dzięki nim szansę na lepsze pieniądze za transporty. Szukam ośrodka, dzięki któremu dostanę takie uprawnienia. Znacie osób, którzy dobrze przygotowują do takiego egzaminu?

Llary0071

Posty: 20

 
Powiem Ci w ten sposób – jeśli mowa o szkoleniach dla kierowców zawodowych to z czystym sumieniem polecam grupę http://abc-szkolenia.com/. Sam u nich się uczyłem na egzamin z kompetencji zawodowych i zdałem prędko i bez problemów. Zresztą podobnie jak cała moja grupa, jaka w tym samym terminie zaczęła szkolenie. Nie ma się do czego przyczepić, mili ludzie z kwalifikacjami, którzy wiedzą jak przygotować człowieka do testów.

12erBis

Posty: 22

 
No witam witam:)

Powiem, że w zeszłym roku robiłem sobie kurs na certyfikat kompetencji zawodowych w ośrodku abc-szkolenia.com i wszystko było przeprowadzone jak należy. Sprawnie zrobiony kurs, w świetnym terminie, z pełnym zapleczem medyczno – psychologicznym, z materiałami szkoleniowymi i wysoką zdawalnością. Należałoby zbadać jaką obecnie mają ofertę szkoleniową, z tego co widziałem jeszcze dorzucili kilka kursów.

Fajae

Posty: 13

 
Osobiście to nie mam olbrzymiego doświadczenia jeśli chodzi o firmy szkoleniowe. Ostatni raz robiłem jakiś kurs z osiem lat temu i były to wózki widłowe. Pewnie trochę się pozmieniało od tego czasu. Ogólnie trzeba dobrze obadać co jest w pakiecie kursu. Czy są materiały, czy robią konieczne badania, żeby się potem nie okazało, iż trzeba inne dodatkowe kwestie samemu sobie ogarnąć.

mokwas

Posty: 16

 
Cóż mogę napisać – trzeba szukać:) Dobrze, iż tutaj pytasz, ale też pożądane byłoby wśród znajomych wykonać mały sondaż. Poza tym, ja jestem zdania, iż dobrze też się przejść do konkretnych ośrodków szkoleniowych i zobaczyć jak oni tam pracują, a najlepiej to zagadać osób, którzy wychodzą po kursie:) Ja tak zrobiłem – porządny research to podstawa!

cinto

Posty: 25

 
Mogę powiedzieć, iż ja na zdobycie certyfikatu kompetencji zawodowych przygotowywałem się w takim małym, moim lokalnym wrocławskim ośrodku i zdałem za pierwszym razem. W sumie nie mieli za porządnych opinii, niemniej jednak jak człowiek chce do zda. Trzeba się jedynie odrobinę przyłożyć. Ja jestem zdania, iż nawet najlepsi szkoleniowcy nie nauczą, jeśli kursant nie chce się nauczyć:P

bleyd93

Posty: 14

 
Co do wysokiej zdawalności to nie wiem, jak to u nich wygląda, ale ogólnie ludzie sobie chwalą sam poziom kursów, które przygotowuje marka abc-szkolenia.com. Dwóch moich znajomych robiło u nich papiery kwalifikacji wstępnej na kierowców i mówili, iż wszystko spoko. Także, moim zdaniem warto sobie obczaić co i jak.

pako723

Posty: 24

 
Hmm...powiem Ci, że trudno o dobry kurs, jeżeli chodzi o taki certyfikat. Sam sprawdziłem kilka ośrodków, popytałem znajomych i generalnie nie jest różowo. Mnie się udało zaliczyć całkiem niezłe szkolenie w firmie abc-szkolenia.com i chyba jest to jedne miejsce które mógłbym komukolwiek polecać. Na certyfikat kursy robią raz w miesiącu, więc nie powinno być problemu żeby się załapać w jakimś w miarę szybkim terminie.

ZetMichał

Posty: 27

 
No z tego co widzę, to raczej kłopotów z dobrym kursem na ADR nie powinieneś mieć. Ja się też dopiero przymierzam do takiego szkolenia, troszkę już szukałem, parę ludzi popytałem i generalnie mam kilka fajnych opcji na oku. Są firmy, jakie gwarantują zarówno ADR dla kierowców, jak też dla doradców, poza tym w jednym miejscu robią też kursy na nalewaki, także full opcja.

Totek

Posty: 18

 
Witam w ten chłodny dzień :P Też muszę sobie ogarnąć ten papier z kompetencji zawodowych. Bez certyfikatu nic nie podziałam w branży, a plany mam dość dalekosiężne...U mnie w Limanowej mamy taki punkt szkoleń, w którym wszyscy moi znajomi sobie inne kursy porobili. Dużo ludzi tam chodzi, o czymś to świadczy. Tam gdzie są ludzie, tam jest na ogół dobra jakość.

woytazo

Posty: 27