Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

prawo jazdy w Wieliczce, gdzie tanio ?

prawo jazdy w Wieliczce, gdzie tanio ?

Jeżeli możecie polecić jakąś szkołę jazdy w Wieliczce, przepiękne dzięki. Szukam i faktycznie mam już prawdziwy mętlik w głowie. Sprawa dość pilna, więc z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

Pipek56

Posty: 9

 
A co z ceną za kurs prawa jazdy w Krakowie? Jeśli chciałbym zrobić prawko szybciej, czy to się w ogóle opłaca? Czy da się nauczyć szybciej niż w trybie normalnym? Pewnie jest drożej. Jak coś wiecie w temacie, to podzielcie się info. Dość pilnie potrzebuję prawka. Z jazdą nie miałbym chyba żadnych problemów.

Snaco

Posty: 9

 
Jak potrzebujesz ekspresowej szkoły jazdy w Wieliczce, to myślę, że na dzień dobry musisz liczyć się z kwotą 2000 złotych. Dokładnie nie wiem, ale teraz już chyba normalnie nie schodzą poniżej 1300. Musiałbyś być jednak pewien, że to dobra szkoła i potrafią uczyć szybciej. Osobiście wolałem normalny tryb.

Morchepl

Posty: 18

 
Muszę zdać prawo jazdy w Wieliczce. Raczej się uda, ale zrobić z faktem, że panicznie boję się prowadzić samochód? To trauma po wypadku siostry. Prawko muszę mieć, ale co dalej?

NiKRK45

Posty: 17

 
Sama mam dylemat co wybrać. Wiem, że jedna ze szkół jest dobra pod kątem instruktorów, ale to podobno nauka prawa jazdy w Skawinie dość droga. Zależałoby mi na znalezieniu czegoś w tej najniższej cenie. Niepotrzebnie z ukrytymi kosztami ;)

giena1977a

Posty: 10

 
Mało znana nauka prawa jazdy w Krakowie to trochę ryzyko, lecz w takich jest rzeczywiście wiele taniej. Mam nadzieję, że uda mi się w końcu podjąć decyzję, bowiem też jestem przed takim właśnie dylematem. Może coś tu jeszcze pomożecie :)

natalka45

Posty: 15

 
Też się naszukałam nauki jazdy w Krakowie :) Im większy wybór, tym bez wątpienia gorzej. Z cenami też sprawa wygląda różnie. Na razie nic nie mogę powiedzieć o tej szkole, jak zacznę, to się odezwę :)

mertus4

Posty: 15

 
OSK Kraków http://wilkar.pl – polecam, bo to szkoła, której można zaufać. Właściwie cała moja rodzina, czyli mama, ja, brat i siostra braliśmy u nich lekcje i każdy ma tę samą dobrą opinię. Mam nadzieję, że i wam spodoba się podejście instruktorów. Zero mowy o chamstwie itp. niekulturalnych zachowaniach. Naprawdę polecam.

Dersei02

Posty: 22

 
Szczerze powiem, że też myślałem, że wszystko pójdzie szybko, ale niestety. Obojętnie jaki OSK w Krakowie wybierzesz, nad teorią będziesz musiał posiedzieć sam i rzeczywiście zakuwać. Osobiście właśnie z tego powodu nie poszło mi za pierwszym razem. Trzeba znaleźć czas na naukę i tyle. A czy szybciej się da? Są szkoły, w których zrobisz ekspresowy kurs, ale do niego trzeba przyłożyć się jeszcze bardziej.

cuswertu45

Posty: 13