Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Co zrobić by zostać ochroniarzem?

Co zrobić by zostać ochroniarzem?

Witam. Czy dużo pytań mają testy do służby więziennej? W przyszłym roku planuję starać się o zatrudnienie w tym sektorze, więc każda Wasza odpowiedź będzie dla mnie na wagę złota.

cinto

Posty: 18

 
Dzień dobry. Powiem szczerze, że wiele trudności sprawiły mi testy do straży granicznej. Warto zaznaczyć, że zawierają one między innymi ciekawe pytania psychologiczne, a także odpowiedzi na pytania w różnych językach. Musiałem się mocno postarać, aby zdać testy i jestem już pracownikiem straży graficznej :)

showmemore43

Posty: 27

 
Hejka.

Wcale proste nie są testy na celnika, o czym miałem okazję się przekonać, gdy starałem się zostać agentem celnym. Pytania w formie testu to 576 zagadnień, natomiast kolejne 202 pytania są otwarte, a więc musicie udzielić na nie pisemnej odpowiedzi, która będzie podlegała ocenie.

Szczerze to te testy obejmują dużo tematyk: prawo celne, prawo podatkowe, prawo administracyjne.

Mikserek2

Posty: 20

 
Witam serdecznie. Niedawno stresowałem się, bo przede mną były testy na celnika. Miałem to szczęście, że kolega podsunął mi link do sklepu: http://www.odpowiedzi.com.pl/19-testy-na-celnika-.html, gdzie kupiłem gotowy zestaw pytań i odpowiedzi, które obowiązują na egzaminach, aby zostać agentem celnym. Polecam takie rozwiązanie wszystkim!

Bączeak

Posty: 21

 
Witam. Kilka miesięcy temu zdawałem testy na certyfikat księgowego i ich poziom trudności stał na niesłychanie wysokim poziomie. Nie mam wątpliwości, że gdybym nie zarwał paru nocek, aby się nauczyć kompletnie wszystkiego to bym poległ. Z resztą ta wiedza przyda się już wkrótce :)

Bezi22

Posty: 16

 
Hej. Miałem problemy, gdy przedmiotem mojego zainteresowania były testy na przewoźnika. Musiałem podchodzić do nich trzykrotnie, aby zakończyć pozytywnym wynikiem, bo okazały się bardzo trudne. Jednocześnie warto zaznaczyć, że nie byłem sam, bo większość zdających miała kolejne podejście :)

CzarnyBlant

Posty: 18