Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Program do planowania czasu pracy, jakiś program??

Program do planowania czasu pracy, jakiś program??

Hej.

Mam dylemat, jaki program do rejestracji czasu pracy zastosować w mojej firmie. Możecie polecić jakieś optymalne rozwiązania dla średniego zakładu?

czerwiński

Posty: 10

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje niezwykle pomagają pracować. Podczas poniektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

dof77

Posty: 14

 
W firmie elektroniczne wnioski urlopowe zamawialiśmy u http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Aktualnie przygotowują dla nas dodatkowe rozszerzenia tego programu. Polecam wszystkim współpracę z nimi, ponieważ jak nikt inny znają się na rzeczy i specyfice organizacyjnej.

czesiekk

Posty: 17

 
Ja uważam, iż program do ewidencji urlopów to nie tylko znakomite narzędzie dla działów organizacyjnych, ale przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie znaczące dane o terminach swoich urlopów.

usek

Posty: 17

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, niemniej jednak żąda sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

Tarzan.JJ

Posty: 21

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, jaka będzie nim zarządzała.

Oct714

Posty: 15