Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Hurtownia fryzjerska, znacie ?

Hurtownia fryzjerska, znacie ?

Potrzebuję zakupić sobie do domowych treningów nożyczki fryzjerskie, co na początek mojej przygody:) wybrać i gdzie takie najlepiej zakupić?

noman1

Posty: 8

 
Do nauki farbowania najlepiej jest wybrać główkę fryzjerską z włosów syntetycznych. Po pierwsze są tańsze, po drugie lepiej się na nich ćwiczy takie rzeczy. Z doświadczenia polecam kupić główkę dobrej jakości, gdyż te tańsze służą bardzo krótko. Jak już kupować takie akcesoria, to lepiej dołożyć parę złotych i mieć na dłużej, poza tym lepszą jakość.

Franuś34

Posty: 16

 
Naszukałam się w hurtowniach w moim mieście manekinów sklepowych i jakoś nic nie wpadło mi w oko. Widziałam te w hurtowni fryzjerskiej i chyba są całkiem spoko. Niesłychanie zależy mi na porządnej jakości, żeby były trwałe i nie trzeba było takich zakupów robić co pół roku, bowiem coś się łamie czy zniekształca.

Snaco

Posty: 17

 
Samej w domu przydałyby mi się takie nożyczki fryzjerskie. Cena nie jest wielka, więc chyba pozwolę sobie na tego typu zakup. Nęci mnie jeszcze zakup takiej główki. Będąc dzieckiem zawsze chciałam zostać fryzjerką:)

secret santa

Posty: 17

 
Hurtownia http://hurtowniaolaf.pl to udane zakupy. Osobiście kupowałam u nich manekiny sklepowe, ale mają również i kategorię fryzjerską mocno rozbudowaną. Artykuły są dobrej jakości, także można z powodzeniem robić u nich zakupy.

dobrusia45

Posty: 14

 
Mam nadzieję, że i mnie przypadną manekiny sklepowe, jakie zamówiłam w hurtowni. Z opisu i fotografii wyglądają na ok. Jeszcze nigdy nie udało mi się trafić na model, który byłby rzeczywiście trwały.

34_erikos

Posty: 9

 
Też myślałam, żeby nabyć do salonu taką główkę fryzjerską, lecz nie niezwykle orientuję się co będzie najlepsze. Przydałoby się chyba kilka główek do różnych rzeczy. Przyjęłam młode dziewczyny, zatem warto byłoby zainwestować w ich praktyki.

Mnert67

Posty: 17