Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gabinet kosmetyczny w Rzeszowie - poszukuję !!

Gabinet kosmetyczny w Rzeszowie - poszukuję !!

Szukam ofert gabinetów oferujących depilację laserową w Rzeszowie. Zależy mi też na opiniach ogólnie o tym zabiegu. Na co się nastawiać? Dziękuję.

waldek3551

Posty: 10

 
Koleżanka korzystała z klapp clinical care, też muszę :) Od razu zauważyłam różnicę. Rzeczywiście muszę bardziej przemóc się do tych nowych metod. Też radzę :)

Grabow12

Posty: 17

 
Mama powiedziała, że na nieszczęście nie pozwala mi na taką fotoepilację. Będę musiała poczekać aż skończę 18 lat i sama podejmę o sobie decyzję. Nie mam zamiaru jak ona używać na co dzień maszynki, bowiem taki zabieg może być niebezpieczny. Czytałam na fachowych stronach, że laser jest bezpieczny i należy tylko zwrócić uwagę na przeciwwskazania. Ja takich nie mam. Cóż będę czekać jeszcze pół roku :)

Thaniell

Posty: 23

 
Korzystałam z tego miejsca http://www.pracowniawdzieku.pl/endermologia.htm. Polecam każdej kobiecie, której zależy na szybkich efektach odnośnie modelowania sylwetki. To bardzo dobry salon kosmetyczny z rzeszowa.

Black_Riot

Posty: 12

 
Też polecam – usuwanie blizn laserem w tym gabinecie w rzeszowie jest mega skuteczne. Po trądziku ani śladu. Najlepiej jak najwcześniej zabrać się za takie sprawy, wtedy efekty są od razu. Nie trzeba ponawiać zabiegów.

BumBum_54

Posty: 23

 
Koleżanka korzystała z klapp clinical care, też muszę :) Od razu zauważyłam różnicę. Faktycznie muszę bardziej przemóc się do tych nowych metod. Też radzę :)

Oct714

Posty: 8

 
Mama powiedziała, że niestety nie pozwala mi na taką fotoepilację. Będę musiała poczekać aż skończę 18 lat i sama podejmę o sobie decyzję. Nie mam zamiaru jak ona używać codziennie maszynki, bo taki zabieg może być niebezpieczny. Czytałam na profesjonalnych stronach, że laser jest bezpieczny i należy tylko zwrócić uwagę na przeciwwskazania. Ja takich nie mam. Cóż będę czekać jeszcze pół roku :)

ZetMichał

Posty: 16

 
Dzięki za polecenie tego gabinetu kosmetycznego w Rzeszowie. Jestem zadowolona z pierwszych efektów na swojej skórze, więc kolejne zabiegi już też planuję. Poza tym nie jest tu drogo.

@marcelko

Posty: 25

 
No właśnie najlepiej przekonać się na swojej skórze, byleby nie była jednak już taka żeby jej się nie dało uratować :D Też zwlekałam decyzję, aż w końcu wybrałam się na fachowe usuwanie cellulitu do salonu kosmetycznego. To całkiem inna bajka, niż stosowania 3 razy dziennie kremów, katowanie się ćwiczeniami. Każda dziewczyna mająca ten kłopot winna pomóc sobie w ten sposób.

Yuri20

Posty: 12