Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gabinet kosmetyczny w Krakowie, która firma ?

gabinet kosmetyczny w Krakowie, która firma ?

Chciałabym podreperować stan skóry na twarzy przy trądziku. Może polecacie jakiś konkretny zabieg i gabinet kosmetyczny w Krakowie? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Franuś

Posty: 7

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, natomiast wiadomo, że nie ma to jak wykonać sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz wiele salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę naprawdę tanio.

rubert

Posty: 10

 
Jest wiele porządnych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je fachowo, wobec tego polecam.

mack

Posty: 5

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, niemniej jednak musiałabym być pewna, iż to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, iż takie zabiegi potrafią narobić wiecej szkody niż pożytku.

Sewerynus

Posty: 12

 
Tutaj mają sporo interesujących zabiegów pielęgnacyjnych www.munecakrakow.pl. Polecam, bowiem sama tu chodzę. Zawsze profesjonalne usługi. Poza tym miła atmosfera i wspaniała pomoc w doborze zabiegu, gdy przyszłam pierwszy raz. Cennik przystępny. Salon urody w Krakowie godny polecenia.

arko1916

Posty: 12

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

johncena67

Posty: 17

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w fachowym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bowiem to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

Marioleczka

Posty: 11

 
Ja uważam, iż każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. W szczególności po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

ali.ktoś

Posty: 8

 
Ja uważam, że każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. Zwłaszcza po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

esdoen1

Posty: 23

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod spostrzeżenie zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, jakie robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę regularnie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

MBsmoke

Posty: 28