Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Medycyna estetyczna kielce

Medycyna estetyczna kielce

Poszukuję gabinetu medycyny estetycznej, dokładnie chodzi mi o korektę zmarszczek. Koniecznie w kielcach i naturalnie sprawdzony.

34_erikos

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o zabiegi laseroterapii to polecam ten gabinet w kielcach http://www.kuzniaurody.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Niesłychanie dobra opieka, bezpiecznie, wszystko wytłumaczone, a efekty natychmiastowe. Zadowolenie w 100%. Warto sięgnąć:)

Aniusiaaa1

Posty: 17

 
W tym gabinecie medycyny estetycznej z kielc koleżanka powiększała sobie usta kwasem hialuronowym. Szczerze wyszło niezwykle dobrze, trochę zazdroszczę, natomiast ja na pewno się nie zdecyduję, boję się igieł itp. rzeczy.

yetisize

Posty: 16

 
Nigdy nie zastanawiałam się nad takim zabiegiem modelowania ust. Gabinet z kielc widać, że jest profesjonalny, ale wciąż mam obawy. Nikt z moich znajomych nie próbował więc muszę jeszcze zgłębić trochę informacji, ale jestem jak najbardziej chętna by dodać swoim ustom trochę piękności.

Invar4

Posty: 13

 
Po depilacji woskiem włosy nie odrastają tak szybko, a z czasem naprawdę nie trzeba wybierać się do gabinetu wcale przez długi czas. W kielcach najpierw korzystałam z kosmetyczki, ale ostatnio poszłam do dużo lepszego miejsca, jak gabinet odnowy urody. Jestem bardzo, bardzo zadowolona.

Axer19

Posty: 18

 
Jak mówimy o medycynie estetycznej to zawsze kojarzy mi się z wypchanymi ustami. Na stronce gabinetu z kielc odszukałam jednak kilka ciekawych zabiegów pielęgnacyjnych, z których chętnie bym skorzystała. To tak jak w spa. Raduje mnie fakt, że wszystko odbywa się pod okiem lekarza i kosmetologów, a nie jakiejś tam właścicielki saloniku, która nie niezwykle wie, co robi.

Tarzan.JJ

Posty: 21