Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Arduino UNO, tani sklep?

Arduino UNO, tani sklep?

Witam serdecznie. Obecnie nie mam pojęcia, jaki zestaw Arduino powinienem wybrać. Możecie mi powiedzieć, co byłoby adekwatnym zakupem dla osoby początkującej, która zaczyna dopiero z programowaniem?

ewu1u01

Posty: 7

 
Moja przygoda ze środowiskiem Arduino IDE rozpoczęła się stosunkowo dawno.

Dokonałem wówczas kupna w sklepie internetowym http://abc-rc.pl/Arduino należytego zestawu startowego, czego w żadnym stopniu nie żałuję. Rozpoczęła się wówczas moja świetna przygoda z programowaniem, która mam nadzieję, że będzie trwała jeszcze naprawdę długo.

Polecam ten sklep.

cinto

Posty: 25

 
Po raz pierwszy ze środowiskiem programistycznym Arduino IDE zetknąłem się dwa lata temu i miałem naprawdę pozytywne wrażenia.

Mogę Wam polecić rozpoczęcie nauki w tym środowisku, ponieważ posiada bardzo rozbudowaną dokumentację, którą na pewno docenicie w przypadku jakichkolwiek problemów.

W razie czego służę radą.

GGregbard

Posty: 11

 
Wybór Arduino LCD, który sprostałby moim oczekiwaniom trwał stosunkowo krótko. Wystarczyły dwa dni porównania poszczególnych ofert, abym dokonał produktu, który jest adekwatny do moich potrzeb. W razie czego mogę podpowiedzieć także Wam.

skrzypek4

Posty: 14

 
Nie wydaje mi się, abyście byli rozczarowani, gdy dokonacie zakupu Arduino mega. To akurat płytka deweloperska, jaka winna być w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Wykorzystuje ona dający dość gigantyczne możliwości mikrokontroler ATmega2560. Jego kompatybilność stoi na wysokim poziomie, co sam doceniłem.

dof77

Posty: 27

 
Z mojej perspektywy Arduino IDE to jedno z lepszych środowisk programistycznych, dzięki któremu istnieje szansa pisania własnych kodów na mikrokontrolery. Stworzenie własnego projektu nie jest zbyt trudne. Mogę pochwalić środowisko za fakt, iż dostępnych jest bardzo wiele dodatków, a bogata dokumentacja pomaga w nauce.

Donayo

Posty: 21