Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Prosze o radę odnośnie hostingu

Prosze o radę odnośnie hostingu

Cześć.

Od paru tygodni waham się jaki wybrać hosting, albowiem obiecałem stworzyć dla koleżanki stronę internetową z jej portfolio, które obejmuje zdjęcia. Czy liczba transferu i powierzchni dyskowej będzie dla mnie znacząca?

serMER

Posty: 14

 
Witam.

Moja pierwsza strona internetowa została stworzona wykorzystując tani hosting, który akurat dorwałem w promocji. Nie wykluczam, że zrobiłbym tak kolejny raz przy uruchamianiu pierwszego serwisu. Z kolei moje kolejne witryny wymagały już zdecydowanie więcej od maszyn, na jakich były stawiane.

Fanatyk

Posty: 16

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że hosting to nie jest sprawa, na jakiej pożądane byłoby oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP niesłychanie ważne pliki, jakie mój usługodawca utracił, bo… nie robił kopii zapasowej danych!

Piotr_21

Posty: 27

 
Hejka.

Wyśmienitą ofertą, która okazała się dopasowana do moich potrzeb wykazała się firma http://ecohost.pl, która proponuje hosting www już od 49 zł, w jakim zdobyłem 5 GB pojemności i 100 GB miesięcznego transferu.

Bez problemu na tym hostingu działa już kilkanaście moich stron i pojawią się kolejne!

zoferek

Posty: 27

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednakże weseli się dużym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć gigantyczną ilość transferu danych na wczytywane produkty, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Znalazłem do tego perfekcyjną ofertę, jaka obejmuje hosting bez limitu transferu.

Invar4

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno był mi potrzebny sprawdzony hosting www i odnalazłem go bez problemu, gdy porównałem kilka opinii, wziąłem pod spostrzeżenie ranking hostingów i własne indywidualne preferencje. Każdemu polecam taki sam sposób na dokonanie słusznego wyboru.

yetisize

Posty: 25