Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

W jakim sklepie kupię odżywki dla sportowców ?

W jakim sklepie kupię odżywki dla sportowców ?

Hejka. Czy godne zainteresowania są aminokwasy w proszku? Niedawno kolega zaproponował mi taki suplement, ale nie jestem jeszcze w stu procentach zdecydowany.

Dajcie znać :)

El2CzupakaBra

Posty: 18

 
Dobrym pomysłem jest zastosowanie suplementów, ale dopiero wtedy, gdy sam nie będziesz dostrzegał progresu podczas ćwiczeń. Na początku będziesz mógł szybko dokładać ciężary na siłowni, a potem stanie to w miejscu. Wtedy zastosuj suplementy, polecam :)

PucH2

Posty: 27

 
Większość młodzieży marzy o tym, aby mieć większe mięśnie, ale nie chcieliby włożyć zbyt wiele pracy w zrealizowanie takiego celu. Wbrew pozorom wymaga to 1-1,5 godziny dziennie, podczas których zadbamy o przygotowanie zdrowych posiłków zgodnie z naszym planem, a także zrealizowanie treningu, który będzie odpowiadał naszym potrzebom.

derbuś_22

Posty: 12

 
Witam.

Nie możesz zapomnieć o tym, że suplementy powinieneś stosować dopiero wtedy, gdy nie będziesz w stanie już poprawiać swoich osiągów. Na początku przygody z siłownią i tak podnoszone ciężary będą rosły z upływem czasu, więc musisz być cierpliwy. Za wcześnie stosując suplementy po prostu w przyszłości nie będziesz w stanie poprawić osiągów, bo nie będziesz miał czym pobudzić mięśni.

Wegierek88

Posty: 25

 
Nie ma co ukrywać, że preparat na erekcję staje się coraz popularniejszym produktem wybieranym przez wielu mężczyzn. To naturalna kolej rzeczy, więc Twoje pytanie o taki produkt jest jak najbardziej na miejscu. Moim zdaniem powinieneś poszukać opinii o poszczególnych produktach. Ja póki co nie miałem konieczności ich testowania.

codePerformance

Posty: 16

 
Idealnym pomysłem jest zastosowanie suplementów, ale dopiero wtedy, gdy sam nie będziesz dostrzegał progresu podczas ćwiczeń. Na początku będziesz mógł prędko dokładać ciężary na siłowni, a potem stanie to w miejscu. Wówczas zastosuj suplementy, polecam :)

usek

Posty: 17

 
Wydaje mi się, że to bardzo dyskusyjna kwestia, ponieważ preparat na erekcję może pomóc bardzo wielu mężczyznom, którym zdarzają się problemy w tym zakresie.

Sam kiedyś miałem okazję skorzystać z takiego preparatu i bardzo sobie chwalę. Nie mam zastrzeżeń, co do jego działania, bo wiadomo, że czasami się przydaje. Sprawdźcie ten produkt: http://najlepszesuple.pl/587-earotus-na-potencje-1szt.html.

karmelaniolek

Posty: 27

 
Większa część młodzieży marzy o tym, aby mieć większe mięśnie, ale nie chcieliby włożyć zbyt sporo pracy w zrealizowanie takiego celu. Wbrew pozorom żąda to 1-1,5 godziny dziennie, podczas jakich zadbamy o przygotowanie zdrowych posiłków zgodnie z naszym planem, a zarówno zrealizowanie treningu, który będzie odpowiadał naszym potrzebom.

eplaya

Posty: 19

 
Trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Powiększanie masy mięśniowej w każdym wypadku powinno być połączone z odpowiednią dietą. Spróbuj choćby jeść 4-5 posiłków dziennie, regularnie rzecz jasna.

Zwróć uwagę, aby to były zdrowe produkty: ryż, kurczak, kasze, owsianki. Polecam Ci obliczyć sobie, jakie jest Twoje zapotrzebowanie na kalorię i ułożyć pod to dietę.

Asd7

Posty: 25

 
Nieco nie rozumiem tej dyskusji o powiększeniu masy mięśniowej. Każdy ma inne cele, które chce zrealizować. Kiedyś też byłem przekonany, że w kilka tygodni zdobędę solidną masę mięśniową, a po kilku latach pracy nadal widzę wiele rzeczy, które muszę udoskonalić.

Nie zakładajcie sobie zbyt optymistycznych osiągnięć, bo szybko się poddacie.

Klaudi

Posty: 16