Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

agencja marketingu medycznego ??

agencja marketingu medycznego ??

Cześć. Która agencja marketingu medycznego jest w stanie zaproponować zdecydowanie najbardziej korzystne warunki współpracy? Dajcie znać.

Marlenka33

Posty: 7

 
Długo wahałem się nad tym czy marketing placówek medycznych potrafi przynieść satysfakcjonujące rezultaty. Później zdecydowałem się skorzystać z usług marketingowych, które były dostępne w ofercie jednej agencji. Na ten moment jestem bardzo zadowolony z efektów.

Lomartek67

Posty: 14

 
Wychodzę z założenia, że marketing w usługach medycznych jest bardzo konieczny. Potrafi w pozytywny sposób wpłynąć na to, jak gigantyczne jest zainteresowanie ofertą danej placówki.

ZetMichał

Posty: 6

 
Reklama wyrobów medycznych musi trafiać do konkretnej grupy odbiorców. Wiadomo, że pacjenci są bardzo wybredni, a jednocześnie chcieliby zapłacić za niezbędne leki możliwie najniższą cenę. Warto zadbać oto, aby wyroby medyczne posiadały sporo pozytywnych opinii.

Thaniell

Posty: 23

 
Agencje, które dysponują w ofercie marketing medyczny są skłonne zaproponować pomiędzy innymi stworzenie oraz prowadzenie fanpage na Facebooku.

mokwas

Posty: 16

 
Gdy w rachubę wchodzi marketing usług medycznych powinniście zwrócić nadzwyczajną spostrzeżenie na tą agencję: www.mediamedic.pl. Polecam ich bez wahania!

as-dester

Posty: 8

 
Muszę przyznać, iż reklama gabinetu lekarskiego nie kosztowała mnie niesłychanie sporo. Tymczasem efekty promocji przerosły moje najśmielsze oczekiwania.

HalskiPol

Posty: 5

 
Musicie uświadomić sobie to, jak dużą rolę odgrywa marketing w usługach medycznych. Ja jestem tego świadomy, ponieważ przekonała mnie agencja reklamowa, z którą współpracuję.

matek562

Posty: 12

 
Promocja gabinetu lekarskiego jest niezmiernie ważna. Jestem przekonany, że bez niej wszelkie gabinety w olbrzymich miastach nie mają prawa cieszyć się satysfakcjonująco dużym zainteresowaniem. Znaczący jest przemyślany wybór metod promocji.

zakk87

Posty: 21

 
W moim wypadku promocja gabinetu stomatologicznego ogranicza się do wykupionej reklamy w obrębie jedynego, a więc siłą rzeczy najpopularniejszego lokalnego portalu internetowego. Wydaje mi się, że w swoim mieście nie mogę zrobić nic więcej w tym zakresie.

saradonin

Posty: 12