Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Torby reklamowe na Podkarpaciu, jaka firma?

Torby reklamowe na Podkarpaciu, jaka firma?

Poszukuję agencji, jaka zajmuje się brandingiem, chodzi mi dokładnie o kalendarze reklamowe, agencja ma być z podkarpacia. Dziękuje.

czartoryski56

Posty: 8

 
Idąc ulicami widzi się niesłychanie wiele banerów reklamowych, zatem ich projekt musi być naprawdę złoty, żeby był pomyślny. Na terenie podkarpacia działa agencja, którą właśnie polecacie, ich reklamy przykuwają spostrzeżenie.

vokalek

Posty: 22

 
Wszechstronnie działająca agencja reklamy to klucz do sukcesu. U nas na podkarpaciu jest kilka takich. Jeśli chodzi o gadżety reklamowe to rzeczywiście fajnie uzupełniają wszelkie kampanie reklamowe. Mam firmę i postawiłem na pamięci USB. Szybka reakcja klientów bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.

Biforr23

Posty: 21

 
Witam, osobiście widzę, że ulotki na podkarpaciu budzą zainteresowanie. Roznoszę je, więc mam pewne doświadczenie. Ludzie przede wszystkim nie wyrzucają ich za rogiem.

OjOjdzi45

Posty: 20

 
Witam, osobiście widzę, iż ulotki na podkarpaciu budzą zainteresowanie. Roznoszę je, więc mam pewne doświadczenie. Ludzie przede wszystkim nie wyrzucają ich za rogiem.

codePerformance

Posty: 16

 
Nie ma się co zastanawiać. Jak dla mnie ulotki stanowią nadal bardzo dobrą formę reklamy na podkarpaciu. Tutaj ludzie przyzwyczajeni są do tradycyjnej reklamy. Niekoniecznie musi ona być w telewizji, czy na bilbordzie, żeby utkwiła w pamięci.

namok

Posty: 17

 
Uważam, że wizytówki, które proponuje ta agencja reklamowa na podkarpaciu są naprawdę bardzo dobre. Sami korzystaliśmy z ich usług i nie mamy żadnych zastrzeżeń.

Gamess2

Posty: 19

 
Polecam tę agencję reklamy na podkarpaciu http://www.ag-raf.com.pl.

Działa rzeczywiście wszechstronnie i można liczyć u nich na atrakcyjne ceny.

raptofil

Posty: 15

 
W przypadku dobrze zaprojektowanych banerów i dobrze umieszczonych można wyciągnąć świetne wnioski marketingowe. Na podkarpaciu widać, że pojawia się ich coraz więcej, ale są coraz to lepsze.

Sewerynus

Posty: 13

 
Z tą reklamą choć jest jej tak wokół nas dużo, jest naprawdę ciężko. Nie wydaje mi się, żeby banery miały tak istotny wpływ na świadomość marki np. na podkarpaciu, gdzie jest ich od groma i trochę. Podzielam zdanie, że gadżety reklamowe są o wiele lepszym rozwiązaniem.

sliwa404

Posty: 14