Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

reklama na autobusach

reklama na autobusach

Witam serdecznie. Szukam dobrej firmy w Poznaniu, która specjalizuje się w reklamie outdoorowej. Takie rzeczy jak wielki format, tablice, billboardy – komu zlecić?

tigra32

Posty: 8

 
Nie wiem gdzie taką reklamę zamówić, jeszcze nigdy nie korzystałem z czegoś takiego. Chociaż parę razy mi chodziło po głowie, żeby trochę bardziej się podpromować właśnie outdoorowo.

azBee

Posty: 27

 
Mam dylemat właśnie czy inwestować w reklamę na billboardzie, czy może oklejać pojazdy itp. Co wychodzi lepiej jeśli chodzi o skuteczność reklamową? Są na to jakieś statystyki, czy badania?

Kitas

Posty: 11

 
Z punktu widzenia klienta, to powiem szczerze, że ja zwracam dużą uwagę na reklamy zamontowane na pojazdach, zwłaszcza te na tramwajach się fajnie prezentują. Przyciągają moją uwagę, to muszę przyznać.

karmelaniolek

Posty: 27

 
Dobrą opcją są te reklamy na autobusach, czy tirach. Jest to spora powierzchnia do ekspozycji, a przy tym reklama jest w ciągłym ruchu, co też zdecydowanie zwiększa jej zasięg. Na pewno opcja do rozważenia.

Czerski56

Posty: 15

 
Mogę polecić agencję Expansa. Ich to już znam od lat, jeszcze pamiętam, że pierwsze zlecenie robili dla mnie na początku wieku, a chodziło o reklamę na autobusach miejskich w Poznaniu. Są rzetelni i profesjonalni, robią projekty na wysokim poziomie i też dbają o kwestie technologiczne, przez co później reklama na autobusie się dobrze prezentuje i niestraszne są jej zmiany pogody, deszcze i promienie słoneczne. Konkrety oferty są na ich stronie - expansa.pl.

Tarzan.JJ

Posty: 21

 
Z tego co się orientowałem to billboardy zwłaszcza w tych większych miastach to potrafią słono kosztować. Nie dziwi mnie że zazwyczaj na tych słupach to się reklamują tylko największe firmy z gigantycznym budżetem.

saradonin

Posty: 9

 
U mnie w mieście to praktycznie każdy autobus jest oklejony jakąś reklamą. Kiedyś nad czymś takim też myślałem, ale poszedłem bardziej w marketing internetowy.

Donayo

Posty: 21

 
Reklama na pojazdach ma tę przewagę, że jest mobilna. To jednak duży plus, bo zwiększa jej zasięg. Zwłaszcza w przypadku większych miast, to reklama na tramwajach dość mocno rzuca się w oczy. Na pewno jest to ciekawa alternatywa.

MShR

Posty: 20

 
Pojawiło się multum producentów reklam teraz i przeróżnych agencji reklamowych. W przypadku agencji to na pewno plusem jest fakt, że zazwyczaj mają obsługę bardzo kompleksową, zajmują się promocją na wszystkich płaszczyznach, czyli zarówno outdoor szeroko pojęty, jak też marketing w internetach.

dertusew

Posty: 15