Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

strategia marketingowa firmy, która firma?

strategia marketingowa firmy, która firma?

Witam serdecznie. Kto w satysfakcjonująco krótkim czasie przeprowadzi dla mnie audyt strategii marketingowej? Liczę, że będziecie w stanie mi pomóc.

Bienkus

Posty: 7

 
Polecam Wam znaleźć firmę, jaka posiada w ofercie strategie marketingowe. Powinna mieć olbrzymie doświadczenie, czyli działać od co najmniej kilku lat.

MShR

Posty: 7

 
Płacąc im: www.strategiemarketingowe.com.pl za opracowywanie strategii marketingowej możecie mieć pewność, że otrzymacie przemyślany plan działania :)

ewu1u01

Posty: 22

 
Pisanie strategii marketingowych to specjalność agencji reklamowych, którym należałoby zaufać, lecz pod warunkiem, że posiadają stosowne doświadczenie i szereg rekomendacji pochodzących od dotychczasowych klientów. To podstawa, jeżeli chodzi o reklamę w sieci.

tadeuszek66

Posty: 16

 
Dość wymagającym zadaniem jest wyznaczanie celi marketingowych. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, gdyż wydawało mi się, że absolutnie każdą sferę prowadzonej działalności gospodarczej będę w stanie “ogarnąć” na własną rękę. Myliłem się.

Marlenka33

Posty: 7

 
Mam za sobą tworzenie strategii marketingowych, które przygotowałem dla kilku firm. Do tej pory wszystkie firmy, które ze mną współpracowały były w 100% zadowolone z dostarczonych materiałów. Moje usługi cieszą się sporym uznaniem.

Franuś34

Posty: 16

 
Mam faworyzowaną firmę, jeśli chodzi o strategie marketingowe. Pomagała mi w przypadku dwóch biznesów i w obu wypadkach wywiązała się ze swoich zobowiązań w perfekcyjny sposób. W razie czego - odezwijcie się w prywatnej wiadomości.

Jacek1812

Posty: 6

 
Jestem właśnie przed pisaniem strategii marketingowej, jaka ma być gwarantem mojego sukcesu. Nie ukrywam, iż bardzo obawiam się tego zadania, ponieważ nigdy uprzednio nie pisałem jakiejkolwiek strategii dla prowadzonego biznesu. To będzie mój pierwszy raz :)))

pawel253

Posty: 8