Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

obsługa reklamy facebook, która firma??

obsługa reklamy facebook, która firma??

Dzień dobry. Jak wiele tajemnic kryje facebook dla firm? Dopiero niedawno odkryłem jego funkcjonalności, które pozwalają promować moją działalność.

Klarka4545

Posty: 3

 
Szukając agencji marketingu społecznościowego na myśl przychodzi mi wyłącznie ta firma: www.socialframe.pl. To profesjonaliści pełną gębą, którym warto zaufać :-)

marcinmg

Posty: 11

 
Odpowiedzialnym zadaniem jest obsługa profilu facebook. Wrzucenie nieodpowiednich treści potrafi odbić się szerokim echem i uderzyć w dobry wizerunek firmy.

gość45

Posty: 12

 
W sumie facebook dla firm to nie nowość, aczkolwiek usługi z tego zakresu są nieustannie rozwijane. Dostrzegają to agencje, jakie specjalizują się w social media, ponieważ ich propozycja jest faktycznie dość szeroka. Przekonałem się o tym sam :)

Czarek

Posty: 10

 
Na podstawie Waszych rekomendacji trafiłem na agencję content marketingu, która w bardzo indywidualny sposób zajęła się moją kampanią. Jestem w 100% usatysfakcjonowany.

Bochaterr

Posty: 5

 
Przekonałem się o tym, iż agencja content marketing oferuje wyłącznie tym klientom, dla których to rozwiązanie ma szansę przynieść najlepsze rezultaty.

Agmars

Posty: 16

 
Praktycznie każda agencja marketingu internetowego będzie skłonna zaoferować Wam obsługa social media. Musicie mocno negocjować ceny, aby wypracowana przez Was propozycja była zdecydowanie najkorzystniejsza na rynku.

rubert

Posty: 10